Management: Andrzej Kosmala akosmala@onet.pl * * * Organizacja koncertów: Ewa Krawczyk ewakrawczyk1@onet.pl * * * Kierownictwo muzyczne: Ryszard Kniat ryszardkniat@onet.pl

K&K Studio to mój drugi dom!

Tak mówi Krzysztof Krawczyk.K&K Studio działające w Poznaniu obchodzi swoje 25 lecie. Specjalny artykuł poświęcił mu Głos Wielkopolski.
Jak stukniecie w obraz to przeczytacie ten artykuł!

Przeczytaj koniecznie z głosu

Każdy dziad do polityki się pcha!


Już jest płyta "Duety"!

Dla menadżera artysty to radosna chwila kiedy nowa płyta trafia do jego rąk!


Przeczytaj koniecznie

Singiel "Każdy dziad" promujący płytę "Duety".
Zobacz ten film w YouTube:


DUETY KRZYSZTOFA KRAWCZYKA

Już 4 listopada premiera płyty "Duety" Krzysztofa Krawczyka. Płyta w przedsprzedaży w Empiku. Wydawca Sony Music. Posłuchajcie fragmentów nagrań...


70 lat Krzysztofa Krawczyka

Wszystko pięknie przebiegło, Biskup Antoni Długosz sprawował mszę za zdrowie Jubilata, Prezydent Andrzej Duda napisał list gratulacyjny,była kolacja wśród przyjaciół ale refleksja ogólna wciąż aktualna w tej piosence...


Przeczytaj koniecznie
Przeczytaj koniecznie

Krzysztof Krawczyk - NIE SPIESZCIE SIĘ CHŁOPCY DO NIEBA!

Zmarł wspaniały człowiek i twórca, nasz Przyjaciel RYSZARD ULICKI.
Ryszardzie a jeszcze w swoim tekście tej piosenki apelowałeś: NIE SPIESZCIE SIĘ CHŁOPCY DO NIEBA! A sam się pospieszyłeś!?
Żegnaj Przyjacielu! Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!
Krzysztof Krawczyk i Andrzej Kosmala


Krzysztof Krawczyk w TVP Info

Już w najbliższą niedzielę 12 czerwca o godz.14.30 program Kamili Dreckiej "Prawdę mówiąc".Gościem będzie Krzysztof Krawczyk. Poniżej zdjęcia z planu w Hotelu MDM.


KRZYSZTOF KRAWCZYK ZAPRASZA.


Najbliższe koncerty Krzysztofa Krawczyka.
Artysta i organizatorzy serdecznie zapraszają!


50 LAT I TROCHĘ WIĘCEJ,CZYLI WSPANIAŁY WYSTĘP KRZYSZTOFA KRAWCZYKA W POZNANIU, W SALI ZIEMI.

Jubileusz 50 lecia drogi artystycznej Krzysztofa Krawczyka zaczęliśmy obchodzić zgodnie z faktami historycznymi w 2013 roku. Latem 1963 roku na wakacjach w Mielnie powstał zespół Trubadurzy. Rolę jednego z 3 gitarzystów-wokalistów objął Krzysztof Krawczyk. Do sukcesów zespołu musiało upłynąć jeszcze kilka lat,ale już wtedy Krzysztof wybrał swoją drogę w życiu. 10 lat później, po wielkich sukcesach Trubadurów, w 1973 roku rozpoczął karierę solisty. A resztę już znacie doskonale.
Koncert jubileuszowy z okazji 50 lat na scenie jeszcze nie dotarł do wielu miejscowości w naszym kraju więc będzie go Krzysztof przedstawiał do następnego jubileuszu czyli 55 lecia.
A 29 kwietnia w pięknej poznańskiej Sali Ziemi odbył się koncert szczególny,bo z Poznaniem łączy Krzysztofa bardzo wiele.Tutaj spędził dzieciństwo(1949-56),chodził do szkoły muzycznej a ojciec jego był aktorem w Teatrze Polskim.Kiedy startował do kariery solowej związał się z Estradą Poznańską a potem po powrocie z 5 letniego pobytu w USA przez 5 lat pracował w poznańskim oddziale Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. Po następnym 5 letnim epizodzie emigracyjnym powrócił znów do Poznania,by do dzisiaj nagrywać w K&K STUDIO nowe płyty. Choć miejscem zamieszkania związał się z Łodzią to w Poznaniu czuje się jak u siebie w domu,co udowodnił na koncercie w Sali Ziemi.Poznańska widownia była zachwycona!


Przeczytaj koniecznie

Krzysztof Krawczyk vs Artur Rawicz - 1 NA 1


Przeczytaj koniecznie

Krzysztof Krawczyk z autorem i reżyserem sztuki "Być jak Krzysztof Krawczyk" Andrzejem Mańkowskim.

Na widowni: Żona,Artysta,Menedżer.

W napięciu czekamy na premierę.

Zaczęło się: Rzecz dzieje się na weselu, ale też w rzeczywistości wirtualnej. Tak jak dzisiaj w życiu: wirtualny przenika świat prawdziwy i odwrotnie. Ale klamrą spinająca to wszystko jest postać Krzysztofa Krawczyka i jego piosenki. O Krawczyku na scenie,bez Krawczyka na scenie,ale za to na widowni.To pierwsza refleksja: zawodowstwo na scenie w Gdyni.Nie kryliśmy wzruszenia. Obok pierwsza recenzja. Długo będziem żyć sztuką "Być jak Krzysztof Krawczyk".

Finał wieńczy dzieło: na scenie zespół wykonawców i my żuczki Boże: Krzysztof Krawczyk i Andrzej Kosmala.

Zadowoleni po premierze: Andrzej,Krzysztof z Ewą i Kasią


Przeczytaj koniecznie

Przeczytaj koniecznie

Mój menedżer Andrzej Kosmala skończył 70 lat!

Pracujemy razem od 1974 roku i końca nie widać!
Drogi Andrzeju!
Obyś zawsze był taki młody, jak przez ostatnie 42 lata naszej przyjaźni i współpracy! I żeby Pan Bóg zsyłał Ci tyle sił i weny co dotychczas. Twój Krzysztof Krawczyk z muzyczną rodziną.


Krzysztof w programie "Drozda na Weekend"

Znalezione w internecie

CZY MARZENIA SIĘ ZISZCZĄ? Wypowiada się Bartosz Ciesielski

Znalezione w internecie
Archiwum:2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009,Najnowsze,