Management: Andrzej Kosmala akosmala@onet.pl * * * Organizacja koncertów: Ewa Krawczyk ewakrawczyk1@onet.pl * * * Kierownictwo muzyczne: Ryszard Kniat ryszardkniat@onet.pl

Tyle się mówi o dramacie Tomka Mackiewicza a do Krzysztofa Krawczyka błądził w tym czasie wzruszający list od Pana Irka Hebdy.
Krzysztof prosił,żeby opublikować go na wszystkich naszych kanałach informacyjnych i przekazać podziękowanie Panu Irkowi Hebdzie.Takie chwile kiedy dowiaduje się,że jego śpiewanie pomogło ludziom w trudnych chwilach są dla niego nie tylko wzruszające,ale stanowią zachętę do dalszej pracy.Stanowią dla niego potwierdzenie,że jest ludziom potrzebny,a być potrzebnym to dla artysty największa nagroda.
Bóg Zapłać.
5 dni w jamie śnieżnej?
Witam Pani Ewo,
czy mogłaby Pani przekazać poniższeszgo maila do Pana Krzysztofa,wysłałem go 23.01 ,ale poczta mi odbiła. Znamienne to to, że gdy w końcu po 4 latach od mojej historii zdecydowałem się napisać tego maila nic nie wskazywało, że za kilka dni również w jamie śnieżnej tragiczne chwile będzie przeżywał Tomek Mackiewicz na Nanga Parbat. pozdrawiam serdecznie
Irek Hebda

W dniu 2018-01-23 16:03:55 użytkownik ihebda napisał:
działo się to w sierpniu 2013 roku.
Kilka razy myślałem o tym, żeby opisać tę historię i wysłać do Pana Krzysztofa.
Było to tak:
20 lipca 2013 r moje urodziny, jest u nas cała rodzina, jutro wyruszam z ekipą do Kirgizji z zamiarem wejścia na Chana Tengri, upragniona i wyczekiwana od kilku miesięcy wyprawa. Podekscytowany, szczęśliwy z mojego życia , zamykam się pod koniec imprezy na górze w pokoju i nie wiedzieć czemu puszczam sobie w tej szczęśliwości piosenki Krawczyka i postanawiam nagrać je sobie na komórkę (taką zwykłą jest rok 2013, żaden smartfon). Nagrałem: Chciałem być, Ostatni raz zatańczysz ze mną i Parostatek. Nagrałem tak byle jak - przykładając mikrofon do głośników ;) Następne dni - wylot z kraju, przylot, śmigłowcem do bazy i wielodniowa akcja górska (wynoszenie sprzętu, zakładanie obozów i takie tam - normalka :) I przyszedł dzień przełomowy, totalne załamanie pogody, akurat w trójkę (ja, Arek i Renia) dotarliśmy do obozu trzeciego na blisko 6 tys. m. - odkopaliśmy jamę śnieżną i zostało nam wyczekiwanie.
Opis jak tam nam było tutaj: http://www.wykop.pl/ramka/1643415/opolan ie-uwiezieni-w-gorach-pod-malym-k2/
Jak otwór wejściowy nam zawiewało w nocy to budziliśmy się z braku powietrza i na zmianę odkopywaliśmy dziurę. Na zmianę, bo męczyło to bardzo- brak powietrza na tej wysokości to normalka, każdy ruch jest dużo trudniejszy, a tu i jeszcze tą mniejszą ilość śnieg zasypujący otwór nam odcinał.
Porcjowanie jedzenia, na zmianę chodziliśmy w jamie - przygarbieni i było może półtorej metra długości tej ścieżki ale jakoś było.
Ale - i to chyba najważniejsze, że wszyscy czekaliśmy na wieczór. Arek i Renia pytali: Irek, która godzina, może już czas na Krawczyka?, układaliśmy się wtedy wygodnie i wtuleni też w siebie zapuszczałem maksymalnie trzy utwory (nie oszukuję był tam też jeden utwór Raz Dwa Trzy "W wielkim mieście" :). Oszczędzałem baterię, bo tylko ja miałem telefon i miał też służyć w razie wu. Nie wyobrażaliśmy sobie wtedy inaczej, czekaliśmy na ten wieczór z Krawczykiem jak na najlepszą rzecz pod słońcem. Bez tego nasza psycha znacznie by podupadła, a wiadomo psycha w górach jest b. ważna.
Do dzisiaj jak tylko słyszę pierwsze dźwięki "Chciałem być" to wszystkie emocje tych dni wracają i jestem "zamieciony" przez dłuższy czas.

W końcu to napisałem

pozdrawiam serdecznie

Irek Hebda z Opola


Serce Jerzego Owsiaka i jego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to najcudowniejszy w świecie skarb - Krzysztof Krawczyk i Krystof FamilySensacyjna płyta: Krzysztof Krawczyk and Krzysztof Krawczyk Jr.


Mamy nową płytę, która stanowić będzie wydarzenie rodzinne i muzyczne w roku 2018. Pracowaliśmy nad tą płytą 2 lata. Niepewni efektu robiliśmy to w głębokiej tajemnicy,choć gdzieś tam ukazywały się w prasie bulwarowej zniekształcone doniesienia. Jest płyta pt. "Nasz cały świat,muzyki świat". A śpiewają: Krzysztof Krawczyk i Krzysztof Krawczyk Jr.
Płyta naszym skromnym zdaniem wypadła znakomicie!
Jest na niej kilka evergreenów po angielsku (Krzysiu znakomicie śpiewa po angielsku bo szkołę podstawową kończył w USA) oraz kilka piosenek z repertuaru seniora, ale nie największe przeboje. Po prostu są to piosenki, które zarówno muzycznie jak i przede wszystkim tekstowo odpowiadają do takich męskich duetów. Ale nie mamy jeszcze wydawcy i dlatego nie możemy jeszcze określić daty ukazania się płyty na rynku. Wypuszczamy tę informację bo już mamy z Krzysztofem dosyć tych niesprawiedliwych prasowych zarzutów, że Ojciec zlekceważył talenty Krzysztofa Juniora. Będzie on dalej pracował w Grupie Integracyjnej Krzysztofa Cwynara, który odkrył talent wokalny Krzysztofa Juniora i go doskonalił. Ze względów zdrowotnych (wypadek samochodowy w 1988 roku) raczej niemożliwe jest podjęcie wyzwania intensywnej zawodowej działalności na estradach.Są przeciwskazania lekarzy. Ale nagrania stanowią znakomitą terapię.I zapewne będą dużym zaskoczeniem dla fanów Krzysztofa Seniora i nie tylko! Producenci nagrań:Andrzej Kosmala i Ryszard Kniat.
Aranżacje i nagrania: Wiesław Wolnik.
Produkcja: (C)K & K Studio.
Zobacz koniecznie Zobacz koniecznie Zobacz koniecznie Zobacz koniecznie Zobacz koniecznie Zobacz koniecznie Zobacz koniecznie Zobacz koniecznie Zobacz koniecznie Zobacz koniecznie
Zobacz koniecznie
Zobacz koniecznie

Krzysztof Krawczyk powitał Nowy Rok w Nowym Sączu. Owacyjne przyjęcie!


Archiwum:,Najnowsze, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009,