Management: Andrzej Kosmala akosmala@onet.pl * * * Organizacja koncertów: Ewa Krawczyk ewakrawczyk1@onet.pl * * * Kierownictwo muzyczne: Ryszard Kniat ryszardkniat@onet.pl

KRZYSZTOF KRAWCZYK ZAPRASZA.


Najbliższe koncerty Krzysztofa Krawczyka.
Artysta i organizatorzy serdecznie zapraszają!


50 LAT I TROCHĘ WIĘCEJ,CZYLI WSPANIAŁY WYSTĘP KRZYSZTOFA KRAWCZYKA W POZNANIU, W SALI ZIEMI.

Jubileusz 50 lecia drogi artystycznej Krzysztofa Krawczyka zaczęliśmy obchodzić zgodnie z faktami historycznymi w 2013 roku. Latem 1963 roku na wakacjach w Mielnie powstał zespół Trubadurzy. Rolę jednego z 3 gitarzystów-wokalistów objął Krzysztof Krawczyk. Do sukcesów zespołu musiało upłynąć jeszcze kilka lat,ale już wtedy Krzysztof wybrał swoją drogę w życiu. 10 lat później, po wielkich sukcesach Trubadurów, w 1973 roku rozpoczął karierę solisty. A resztę już znacie doskonale.
Koncert jubileuszowy z okazji 50 lat na scenie jeszcze nie dotarł do wielu miejscowości w naszym kraju więc będzie go Krzysztof przedstawiał do następnego jubileuszu czyli 55 lecia.
A 29 kwietnia w pięknej poznańskiej Sali Ziemi odbył się koncert szczególny,bo z Poznaniem łączy Krzysztofa bardzo wiele.Tutaj spędził dzieciństwo(1949-56),chodził do szkoły muzycznej a ojciec jego był aktorem w Teatrze Polskim.Kiedy startował do kariery solowej związał się z Estradą Poznańską a potem po powrocie z 5 letniego pobytu w USA przez 5 lat pracował w poznańskim oddziale Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. Po następnym 5 letnim epizodzie emigracyjnym powrócił znów do Poznania,by do dzisiaj nagrywać w K&K STUDIO nowe płyty. Choć miejscem zamieszkania związał się z Łodzią to w Poznaniu czuje się jak u siebie w domu,co udowodnił na koncercie w Sali Ziemi.Poznańska widownia była zachwycona!


Przeczytaj koniecznie

Krzysztof Krawczyk vs Artur Rawicz - 1 NA 1


Przeczytaj koniecznie

Krzysztof Krawczyk z autorem i reżyserem sztuki "Być jak Krzysztof Krawczyk" Andrzejem Mańkowskim.

Na widowni: Żona,Artysta,Menedżer.

W napięciu czekamy na premierę.

Zaczęło się: Rzecz dzieje się na weselu, ale też w rzeczywistości wirtualnej. Tak jak dzisiaj w życiu: wirtualny przenika świat prawdziwy i odwrotnie. Ale klamrą spinająca to wszystko jest postać Krzysztofa Krawczyka i jego piosenki. O Krawczyku na scenie,bez Krawczyka na scenie,ale za to na widowni.To pierwsza refleksja: zawodowstwo na scenie w Gdyni.Nie kryliśmy wzruszenia. Obok pierwsza recenzja. Długo będziem żyć sztuką "Być jak Krzysztof Krawczyk".

Finał wieńczy dzieło: na scenie zespół wykonawców i my żuczki Boże: Krzysztof Krawczyk i Andrzej Kosmala.

Zadowoleni po premierze: Andrzej,Krzysztof z Ewą i Kasią


Przeczytaj koniecznie

Przeczytaj koniecznie

Mój menedżer Andrzej Kosmala skończył 70 lat!

Pracujemy razem od 1974 roku i końca nie widać!
Drogi Andrzeju!
Obyś zawsze był taki młody, jak przez ostatnie 42 lata naszej przyjaźni i współpracy! I żeby Pan Bóg zsyłał Ci tyle sił i weny co dotychczas. Twój Krzysztof Krawczyk z muzyczną rodziną.


Krzysztof w programie "Drozda na Weekend"

Znalezione w internecie

CZY MARZENIA SIĘ ZISZCZĄ? Wypowiada się Bartosz Ciesielski

Znalezione w internecie
Archiwum:2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009,Najnowsze,